Hírek

Év kezdés
24 aug. 2018 12:50

Tisztelt Szülők! 2018. szeptember 3-án hétfőn reggel "Egészséges, közösségbe mehet" orvos [ ... ]

Tovább olvassom
Nevelésnélküli Munkanap
24 aug. 2018 12:46

Tisztelt Szülők!   2018. augusztus 31-én Nevelés nélküli munkanap.

Tovább olvassom
További hírek

Rólunk

 

ELÉRHETŐSÉG:

Óvodai telefonszámok:

433-56-31

264-98-85

06/306135667

EMAIL CÍM:

csodafaovoda.kobanya@gmail.com

 

Munkatársak

Szakmai elismerések

Programok

Eseménynaptár
11 szep. 2017 20:42

  ESEMÉNYNAPTÁR       PROGRAM IDŐPONT   Alma hetek   - Al [ ... ]

Tovább olvassom

2017. november 20-án a Barna Mackó csoportban a Katasztrófavédelmi program részeként meghirdettünk egy tűzoltós kiállítást. Megtekinthető érdekességek voltak: tűzoltó sisakok, tűzoltó autók makettjei, illetve egy tömlő illesztő teleppel. Miért piros színű a tűzoltó autó, régen milyen sisakban dolgoztak a tűzoltók, milyen autókat használtak, ha felütötte a fejét a TŰZKAKAS. Mindenre választ kaphattak gyermekeink a kiállításon. Kipróbálhatták, milyen nehéz, víz nélkül is a tömlőt kézben tartani. Most már tudják, miért erősek a tűzoltók… Interaktív játékhelyet is kialakítottunk, ahol tűzoltó autókkal, tűzoltó parancsnokságról lehetett irányítani az oltást. Nagyon köszönjük a VIII. kerület Tűzőrség „A” Szolgálati csoport tagjának, Suhanyeczki Tibornak felajánlott, önzetlen segítségét a kiállítás megszervezésében. Köszönjük óvodásunk, Gera Maxim és édesanyjának, Elenának segítségét, és közreműködését!

Ésikné Spáczay Zsuzsanna, Barna Mackó csoport

Ezen a nap egy másik élményt is rejtett óvodásainknak. Az óvoda udvarán egy tűzoltóautó várta őket. A gyermekeknek lehetőségük nyílt beleülni a járműben, szemügyre vették a felszerelést, felpróbálhatták a tűzoltósisakot, megnézték, hogy gurítják ki a locsolótömlőket és még szirénázást is hallhattak.

Képek megtekinthetők a Galéria menüpontban.