Hírek

Étkezés befizetés
26 júl. 2019 08:10

Tisztelt Szülők!   Tájékoztatom Önöket, hogy a kőbányai nevelési és oktatási intézm [ ... ]

Tovább olvassom
Kőbányai óvodai dolgozók sportvetélkedője
15 ápr. 2018 19:53

Nagy öröm számunkra, hogy a már hagyománnyá váló Kőbányai Óvodai Dolgozók Sportvetélked [ ... ]

Tovább olvassom
További hírek

Rólunk

 

ELÉRHETŐSÉG:

Óvodai telefonszámok:

433-56-31

264-98-85

 

EMAIL CÍM:

csodafaovoda.kobanya@gmail.com

 

Munkatársak

Szakmai elismerések

Programok

2017. november 20-án a Barna Mackó csoportban a Katasztrófavédelmi program részeként meghirdettünk egy tűzoltós kiállítást. Megtekinthető érdekességek voltak: tűzoltó sisakok, tűzoltó autók makettjei, illetve egy tömlő illesztő teleppel. Miért piros színű a tűzoltó autó, régen milyen sisakban dolgoztak a tűzoltók, milyen autókat használtak, ha felütötte a fejét a TŰZKAKAS. Mindenre választ kaphattak gyermekeink a kiállításon. Kipróbálhatták, milyen nehéz, víz nélkül is a tömlőt kézben tartani. Most már tudják, miért erősek a tűzoltók… Interaktív játékhelyet is kialakítottunk, ahol tűzoltó autókkal, tűzoltó parancsnokságról lehetett irányítani az oltást. Nagyon köszönjük a VIII. kerület Tűzőrség „A” Szolgálati csoport tagjának, Suhanyeczki Tibornak felajánlott, önzetlen segítségét a kiállítás megszervezésében. Köszönjük óvodásunk, Gera Maxim és édesanyjának, Elenának segítségét, és közreműködését!

Ésikné Spáczay Zsuzsanna, Barna Mackó csoport

Ezen a nap egy másik élményt is rejtett óvodásainknak. Az óvoda udvarán egy tűzoltóautó várta őket. A gyermekeknek lehetőségük nyílt beleülni a járműben, szemügyre vették a felszerelést, felpróbálhatták a tűzoltósisakot, megnézték, hogy gurítják ki a locsolótömlőket és még szirénázást is hallhattak.

Képek megtekinthetők a Galéria menüpontban.